Artemis Slovenský šampión krásy mladých

DSC_0002Artemis z Malého majera, Cavalier King Charles spaniel, trieda mladých, získaním hodnotenia V1CAJC na Derby winner show Nitra získala titul Slovenský šampión krásy mladých.
Missy dnes dostala svoje tretí CAJC vo veku 13 mesiacov a tým získala nárok na svoj prvý titul. Hodnotenie na Derby winner show 2014 Nitra 1.6.2014 od pán Kupamäki z Fínska bolo veľmi prísne: “pekná, feminin suka, veľmi dobré proporcie, dobrá kostra, dobré telo na vek a veľmi dobrý hrudník, pekná hlava, potrebovala by vyplniť viac pod očami, veľmi dobrá horná línia, trošičku vyššie nesený chvost, veľmi dobrá kvalita srsti, potrebuje lepší pohyb vzadu, trošku stráca v predu. V1CAJC.”

Nuž, ďakujem za hodnotenie, ktoré ma posunie dopredu a sústredím sa na sledovanie pohybu mojej malej šampiónky. Budeme trénovať pohyb. Priznám sa, pán Kumpamäki bol celý čas taký prísny, uzavretý, pobrnkával si po puse a spod okuliarov pozeral ako profesor, už som to v duchu vzdávala… Predsa, konkurencia v mojej triede bola veľmi silná, mne samej sa veľmi páčili minimálne dve sučky, s ktorými sa stále predbieham…. Nuž ale hurááááá!!!! Aj tak si nás vybral a ani dlho neváhal a tak sme dokončili môjho prvého šampióna mladých v živote.