Prvé narodeniny šteniatok z vrhu A

Z Malého Majera 1. narodeniny prvých šteniatok
Z Malého Majera 1. narodeniny prvých šteniatok

Prvé narodeniny môjho prvého vrhu z Malého majera je veľká udalosť a tak ju treba osláviť. Tešila som sa, pretože pozvanie prijali skoro všetci majitelia, okrem Janky z Považskej Bystrice, ona varuje nový prírastok TR sučku Asie. Takže prišiel Artuš s Jurkom a Katkou, Atos s Andrejom, Anetkou a Katkou, Anabela so Soňou a Igorom no a ešte my s Artemis. Mamina Ziva bola vo vyhnanstve zavretá v spálni, pretože hárala a tak na nás aspoň celý večer štekala z vyhnanstva.
Bolo nádherné májové poobedie, nechce sa mi veriť, že sa počasie nakoniec umúdrilo. Pre nás sme mali grilovačku, pre psíkov som dokonca urobila tortu! Na granule som dala tvaroh a poliala želatínou aby to držalo pokope. No, že by boli nejaké nadšené nemôžem povedať, jediná ktorá zjedla svoju porciu bola Ziva. Na budúce dám tuším len tvaroh Rajo a bez želatíny, tej najmenej dôverovali. Viac sa tešili z balíčka, v ktorom mali kačacie sušené plátky a voňavé črievka a pískajúce hračky. Tie sme radšej hneď skryli lebo by sme ohluchli od pískania. Od Janky som dostala aspoň fotku Amarylis s jej novou kamarátkou Asiou.
Bolo krásne pozorovať ako sa k sebe vrátili presne ako keď boli šteniatka, Missy a Artuš sa hrali ako voľakedy, naháňali, bláznili a nakoniec aj potuľkali, a Atos sa viac hral s Anabelou, miernejšie.