Etar Prokopská Hvězda sa zúčastnil so svojou majiteľkou Martinou Kasanovou

Úprava srsti cavaliera s Honzom Zdarilom

Milí priatelia,
blíži sa výstava v Nitre a je potrebné dôsledne na ňu psíka pripraviť. Pre tých, ktorí majú dlhosrsté plemená ponúkame možnosť zúčastniť sa v piatok 27.11.2015 Tréningu úpravy srsti psa pod vedením pána Jána Zdarila, skúseného handlera a groomera z Prahy. Termín si treba dohodnúť, pretože ostáva voľný termín doobeda a jeden po obede buď u mňa alebo priamo na f Honzu.

Ako tréning  prebieha?

Handling_ May_M_36210001 (3) - CopyHonza psíka okúpe, pritom Vám poskytne skúsené rady ako napríklad ako sa zbaviť sčervenalej srsti u cavaliera a dosiahnuť perleťovo bielu, ako sa zbaviť zatečených očí, ako dosiahnuť aby sa srsť nelámala, potom vás naučí použiť správne kondicionéry a doplňujúce výživové prípravky na srsť. Nećakajte prosím, že bude mať nákladnú výbavu šampónov, budete sa rozprávať o bežných prostriedkoch za neveľký peniaz.

Handling_ May_M_36210001 (5) - CopyAko ďalší krok vám poradí čo je špecifické pre srsť vášho psa, ako zlepšiť jeho kondíciu, psíka vysuší tak, aby srsť ostala hladká, prakticky nezvlnená.

Handling_ May_M_36210001 (4)

 

 

 

Ukáže ako správne strihať pazúriky, ako zlepšiť celkový vzhľad vášho psíka a hlavne, pripravte si otázky aké problémy doma riešite, poradí vám a ukáže ako prakticky problém vyriešiť.

Handling_ May_M_36210001 (6) - Copy

Nakoniec si domov odnesiete psa vo výstavnom predvedení, ktorý bude v Nitre silnou konkurenciou pre svojich súperov.