Daren Z Malého Majera

“Darcy”

IMG_3400nar. 3.6.2017

SPKP 3428

 
 
 
“2 ročný pes, korektná veľkosť, nožnicový zhryz, tmavé oči, typická hlava, dobre nasadené uši, dobrý krk, dobrá horná, výborná spodná línia, veľmi dobrý hrudník” V1, CAC, res.CACIB trieda otvorená, Veľká Ida 2019, pekné hodnotenie od pána Danijl Baroš Devi, HU .

 BOJ Bratislava 2017, Šampión SR, HU 2019, držiteľ skúšky SKBH

bonitačný kód : 111 211 151 111 1  chovný

výška 33 cm, dĺžka 41 cm, nos 3,8 cm

Otec: CH Gayhalo Montreal (Nemecko u p. Tanja Schumann Du Chateau Noblesse Cavaliers)
Matka: ICH Artemis Z Malého Majera


Daren Z Malého Majera je chovný pes, ktorého mám v spoluvlastníctve s kamarátkou Táňou Divékyovou. Po oboch rodičoch získal výborný rodokmeň, ktorý nie je v slovenskom chove bežný. Z pohľadu exteriéru si cením typickú hlavu takmer plochú medzi správne nasadenými ušami, typickými tmavými očami a perfektnými zubami. Má výborné uhlenie predných aj zadných končatín, pevnú kostru a perfektne rovnú, hustú, kvalitnú srsť. Tento typ srsti sa veľmi ľahko udržuje (na rozdiel od mierne zvlneného, jemnejšieho typu srsti) a som rada, že ju v mojom chove nesú ďalšie generácie. Najviac si však cením jeho pokojnú, priateľskú, typickú cavaliersku povahu  ku ktorej od Artemis zdedil vôľu a vytrvalosť v tréningu. Je to pes, ktorý okrem handling tréningov absolvoval základy výcviku v dogdancing. Ako jeden z prvých cavalierov na slovensku zakončil základy výcviku skúškou BHSK a Táňa s ním pokračuje vo výcviku ďalej. Reprezentuje v poradí tretiu generáciu v mojom chove s kontrolovaným zdravotným stavom (DNA, srdce, pately, bedrové kĺby, vyšetrenia očí) s výbornými výsledkami, ktoré viem dokladovať.

Darcy je vhodný krycí psík pre ďalšie použitie v chove na Slovensku aj v zahraničí. V prípade záujmu prosím volajte na +421 0903709511