Handling tréning s R. Blazom a Z. Likierovou

Milí chovatelia a handleri,

 Dovoľujem si vás osloviť s ponukou pokračovania kurzu Handling tréning s R. Blazom a Zuzkou Likierovou. Cieľom kurzu bude nie len zlepšiť výstavné schopnosti vaše a vášho psíka, ale naučiť sa rozoznať rozdiel medzi výborným a špičkovým psom z pohľadu stavby tela, výrazu, pohybu a ako preniesť naše vedomosti do zlepšenia predvedenia svojho psa.

 Kurz bude vedený trénermi:

Zdaril_kurz 0002Radek Blazo, Lhasa Apso chovná stanica Radically. Narodený v Českej republike, v súčasnosti žije v Slovenskej republike, je skúsený profesionálny handler. Svoje prvé vedomosti a skúsenosti získal prácou pre Mia Ejerstad, vynikajúcu handlerku v Taliansku. Neskôr pracoval niekoľko rokov na rôznych miestach po Európe. Znovu sa rozhodol zvýšiť svoju kvalifikáciu a odišiel pracovať do USA. Tu pracoval pre Barbaru Beissel, veľmi známu chovateľku a handlerku toy plemien, so špecializáciou na plemená so splývajúcou, padajúcou srsťou v USA, kde zdokonalil svoje skúsenosti s predvádzaním a úpravou dlhosrstých plemien psov.

1bZuzana Likierová, chovná stanica Arte Cassari, chovateľ, handler a tréner. Chovateľskej činnosti sa venuje od r 1985. Jej chovateľská stanica stanica Arte Cassari má vynikajúce meno v chove Briardov u nás aj v zahraničí, kde Zuzanou odchovaní jedinci a ich potomkovia získali množstvo významných ocenení. V súčasnosti sa venuje chovu plemena Rhodezský ridgeback, je hrdou majiteľkou Ch. RHL Kerri Bella (imp. Rusko) a Kangelani ‘ s Perfect Choice ( imp. Nórsko). Okrem chovu a výstav sa Zuzana roky venuje aj výcvikovej činnosti. Je tiež spolumajiteľkou rehabilitačno-kondičného centra Fit Dog, ktoré sa zaoberá nielen kondičnou prípravou psov, ale aj rehabilitáciami psov po úrazoch.

Kurz bude prebiehať v priestoroch Kamenný Mlyn pri Lozorne v termín 12.11.2016 od 9 hod do 15:30. Bude pozostávať s asi hodinovej teoretickej prednášky a následne budú prebiehať praktické tréningy vo vnútorných aj vonkajších priestoroch.

Prihlásiť sa môžete na e-mail beata.lacikova@awd.sk