DUONITRADOG SHOW 2013

Máme šampióna Slovenska!!!! Ninnive Sevi Bielydémon dnes splnila podmienky, 3xCAC a 4xRCAC. Dnes bola úžasná výstava! Prvý krát som zažila pani Čermákovú ako rozhodcu na výstave a zaslúžila si náš hlboký obdiv. Vytvorila ovzdušie radostného očakávania, urobila show a každý odchádzal s pocitom ocenenia svojej snahy aj psíkovia aj ich majitelia. Prvý krát som zažila aby rozhodca komentoval psíkov pre celé publikum! Bola to fakt show, privítala sa s každým psíkom, potešila sa s ním, dôkladne si ho pozrela, urobila hodnotenie a potom pri výbere najlepších z kruhu porozprávala, čo sa jej na ktorom páči, povedala prečo si vybrala práve toho prvého, poďakovala všetkým, zatlieskali sme a šlo sa do ďalšieho kruhu.
Naše hodnotenie:
Ziva – Ninnive Sevi Biely démon) v triede otvorenaá V2, ResCAC: “Výborná suka, výborný krásny rámec, perfektná sila kostry, skvelé osvalenie, nádherná hlava, sladký výraz, krásne tmavé oči, atraktívne sfarbenie, profesionálne predvedená.”
Missy – Artemis z Malého majera v triede dorast suky VN1: “Veľmi nádejná 7 mesačná sučka, s vynikajúcim pohybom a tvarom kostry, správne utvárajúca sa hlava, prekrásny pohľad, báječná povaha, veľmi atraktívne sfarbenie, výborne predvedená. ”
Artuš z Malého majera v triede dorast psy VN1:”Harmonicky vyvíjajúci sa psík na hornej hranici výšky, výborné uhlenie, vynikajúca šírka hrudníka, výborne vytvárajúca sa hlava s prekrásnym pohľadom, lysinka by mohla byť širšia, vo vyfarbení prevláda čierna, radostná povaha.”